Company Logo


Uwaga

Zebranie rodziców 15-09-2020

W dniu 15. 09. 2020 roku (wtorek) o godzinie 15:30 odbędzie się zebranie rodziców dotyczące organizacji pracy szkoły w roku szkolnym 2020/2021.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców

Dyrektor szkoły Andrzej Karpiesiuk

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

dscn9516Jak co roku cała społeczność Szkoły Podstawowej im. księdza Franciszka Jakuba Falkowskiego w Topczewie spotkała się na uroczystości rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego 2020/2021.

Uroczystości szkolne poprzedziła Msza św. odprawiona przez ks. Radosława Wiechnika. Po jej zakończeniu Dyrektor szkoły Andrzej Karpiesiuk powitał, Wójta Gminy Wyszki – Pana Mariusza Korzeniewskiego, Skarbnik Gminy Wyszki - Panią Teresę Falkowską oraz nauczycieli, rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej w Topczewie.

W przemówieniu Dyrektor Szkoły przekazał bieżące informacje dotyczące organizacji pracy szkoły. Zwrócił uwagę na obostrzenia sanitarne i prosił o ich przestrzeganie. Cała uroczystość odbyła się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Do szkoły w Topczewie będzie uczęszczać 171 uczniów, zatem ogromnie cieszymy się na spotkanie z naszymi uczniami. Dyrektor życzył wszystkim dużo zdrowia a uczniom jak najlepszych wyników w nauce.

Zdjęcia do obejrzenia w fotogalerii, lub kliknij tutaj

Bezpieczny powrót do szkoły

10zasadplakat rodzice plakat10zasadplakat uczniowie plakat

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Społeczność szkolną, uczniów, rodziców, nauczycieli zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.

Rok szkolny rozpoczynamy uroczystą Mszą Świętą w kościele parafialnym w Topczewie o godzinie 9:00 (w kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa). Po Mszy Św. udajemy się na plac szkolny przy pomniku Patrona ks. Franciszka Jakuba Falkowskiego, gdzie będzie ogólne spotkanie uczniów i rodziców z dyrektorem i nauczycielami. Następnie, z zachowaniem reżimu sanitarnego, uczniowie udadzą się do klas na spotkanie z wychowawcami.

W przypadku deszczowej pogody, spotkanie odbędzie się na sali sportowej, na którą wchodzą jedynie uczniowie. Z dzieckiem z oddziałów przedszkolnych do szkoły będzie mógł wejść jeden z rodziców/opiekunów - obowiązuje zakrywanie nosa i ust oraz zdezynfekowanie rąk przy wejściu.

Dowóz uczniów do szkoły w tym dniu odbędzie się według rozkładu dowozów z ubiegłego roku szkolnego (o godzinę później).

Fotogaleria

Fotogaleria szkolna

Polecamy

Wiadomości z MENNasze wiadomości

feed-image Feed Entries

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.