Company Logo


Uwaga

Dzień Babci i Dziadka 2018 w Szkole Podstawowej w Topczewie

dscn9761Są takie dni w roku, kiedy robi się cieplej na sercu. Jednym z nich jest święto naszych kochanych Babć i Dziadków. To czas pełen wzruszeń, łez i radości.
Dnia 18 stycznia 2018 r. w świetlicy w Topczewie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych i zasp śnieżnych frekwencja dopisała. Nie zawiedli nas też zaproszeni goście w osobach: pan wójt Gminy Wyszki Mariusz Korzeniewski oraz pani skarbnik Teresa Falkowska. Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialne były panie Krystyna Łuczaj, Karolina Kuryś, Edyta Krasowska wraz ze swoimi wychowankami z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie z klas starszych. Hasło przewodnie tegorocznego spotkania to „Babciu, dziadku, ja się wcale nie chwalę, ja po prostu mam talent”. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, z zapałem tańczyły „Poleczkę”, ale też nowoczesne układy takie jak „Czekolada” czy „Sałatka owocowa”. Odtwarzały również scenki z życia babć i dziadków, które otrzymywały największy aplauz od publiczności. Nasi artyści z przejęciem prezentowali swoje talenty recytatorskie, wokalne, taneczne i aktorskie, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Mnóstwo emocji przyniósł konkurs na Super Babcię i Super Dziadka. Medale otrzymali: babcia Teresa Brzozowska z Wólki Pietkowskiej oraz dziadek Andrzej Karpiesiuk z Topczewa.
Impreza była wspaniała. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze. Po części artystycznej, konkursach i wręczeniu upominków w postaci serduszek wszystkie babcie i dziadków zaproszono na słodki poczęstunek. Dziękujemy za przybycie i wspaniałą zabawę. Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły dziękujemy za pomoc w przebiegu i organizacji uroczystości.
Zdjęcia do obejrzenia w fotogalerii, lub kliknij tutaj

Krystyna Łuczaj, Karolina Kuryś, Edyta Krasowska

Fotogaleria

Fotogaleria szkolna

Polecamy

Wiadomości z MEN
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.